V Arteske je stále rušno
- november 26, 2019

V Arteske je stále rušno

Síce máme vonku skoro tmu a o teplých dňoch už môžeme iba snívať, aj napriek tomu sa u nás stále deje veľa vecí a nijako nás to nespomaľuje v našej práci.

V posledných dňoch máme za sebou dve vernisáže, kde na prvej otvoril svoju výstavu detviansky Fotoklub pri príležitosti svojho 40 ročného pôsobenia a hneď nato otvoril svoju výstavu Maroš Bauer, tiež pri príležitosti svojho životného jubilea. Aj napriek tomu, že obidve akcie prebehli viacmenej bez veľkej propagácie a nebolo možné z kapacitných dôvodov ich verejne propagovať, vôbec nemusíte byť smutní, že ste o niečo prišli, pretože už tento piatok 29.11.2019 o 17-tej hodine budete môcť stretnúť fotoklubákov a Maroša na našom štvrtom Dome plnom umenia, kde vám predstavia svoje výstavy a porozprávajú čo to zo svojho pôsobenia.

Takže ak sa chcete s nimi a s ďalšími zaujímavými ľuďmi stretnúť, tak neváhajte a my sa budeme tešiť na vašu návštevu.

Okrem Fotoklubu a Maroša Bauera sa v programe predstavia a podelia sa o svoju tvorbu aj poetky z Rožňavy – Renáta Montmartre Bogdáni a Bea Hric Swetlunka, výtvarníčka a všestranná umelkyňa z Banskej Bystrice – Anka Drevická a Robo Rektor z Vranova nad Topľou – spevák, spisovateľ a cestovateľ.

Okrem zaujímavých hostí určite stretnete ďalších umelcov aj medzi návštevníkmi a tak sa môžete s nami tešiť znova na zaujímavý večer.