27/11/2020

Dom plný umenia 27.11.2020

Dátum/Date
27/11/2020

Čas/Time
17:00 - 19:30

Miesto konania/Location

Dom umenia Arteska

Partizánska 63, 962 12 Detva

SlovakiaDom Plný Umenia prinesie po krátkej prestávke v novembri veľa zaujímavého.

V programe sa predstavia:

Miroslav Kapusta / poézia, próza / – spisovateľ, poet, zakladateľ a organizátor podujatí Ars Poetica Neosoliensis, vedúci banskobystrickej pobočky združenia internetových autorov Pars Artem, člen literárneho združenia Litera 2. Na svojom konte má už 12 vydaných kníh.

Lucia Sasková / próza / – spisovateľka žijúca v Nitre, autorka mnohých knižných bestsellerov, v ktorých sa bez škrupúľ či príkras venuje tabuizovaným témam. Medzi jej diela patrí napríklad Zlatokopka, Rozpoltená, Unesená , Neznámych nemiluj a ďalšie.

Ivan Jančok / hudba /-  fotograf a hudobník, člen country kapely Batoh BB, ktorá vznikla v roku 1999 v Banskej Bystrici.

Miro Trimay / fotografia / – fotograf, Člen združenia Zvolenská Sedmička od roku 2015. Aktívne sa venuje fotografovaniu od r. 1986. Zúčastnil sa na viacerých výtvarných salónoch zv. sedmičky, vystavovuje samostatne i na kolektívnych výstavách.

Ľudovít Majer / aforizmy / – písaniu sa venuje od roku 1988, kedy začal uverejňovať svoje aforizmy a epigramy na stránkach dnes už neexistujúceho satiricko-humoristického časopisu Roháč a neskôr aj v ďalších vtedajších periodikách, dokonca aj v zábavných reláciách Slovenského rozhlasu.

Zdenko Figura a Vratko Boleslavský a Fotoklub – predstavia svoje autorské výstavy, ktoré si samozrejme budete môcť aj po skončení pozrieť priamo v Arteske

Moderátor

Jana Kuricová

VSTUP je na všetky podujatia ZDARMA, budeme však vďační za vaše dobrovoľné príspevky na chod Domu umenia Arteska. Svoj príspevok môžete vhodiť na poschodí hneď pri vstupe, do našej zázračnej pokladničky, ktorá vám za príspevok poďakuje.

Všetci ste srdečne vítaní.

Ako sa k nám dostanete? / How to reach us?

Podujatie Dom plný umenia v roku 2020 z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je: